دکوراسیون اداری الوند

محصولات › محصولات الوند › کانتر پذیرش - منشی 

کانتر پذیرش - منشی

یکی از بخش‌های مهم در طراحی داخلی هر سازمان قسمت پذیرش آن است. دقت در طراحی دکوراسیون و انتخاب مبلمانی مناسب برای این بخش بسیار ضروری است زیرا اولین تماس فیزیکی ارباب‌رجوع با شرکت در این بخش اتفاق می‌افتد و انتخاب مبلمانی با فرمی جذاب و کاربردی می‌تواند دید خوبی نسبت به شرکت و یا سازمان شما ایجاد نماید. 
میزهای "کانتر" در طرح‌ها و ابعاد گوناگون با توجه به استانداردهای مربوط به این کار ساخته می‌شوند. از میز کانتر می‌توان به‌عنوان میز کانتر منشی، میز کانتر پذیرش، میز کانتر نگهبانی، کانتر بانکی و به‌طورکلی در هرجایی که نیاز به کانتر پیشخوان‌دار باشد استفاده کرد.
پیدا کردن میزهای کانتری که بتوانند به‌خوبی حس خوش‌آمدگویی به فضا را به افراد انتقال دهند و فضای کافی برای بایگانی اسناد و مدارک برای آن‌ها در نظر گرفته‌شده باشد کار چندان ساده‌ای نیست. علاوه بر این موارد در طراحی میز کانتر بایستی که اصول ارگونومی رعایت شده باشد تا بتوان انواع صندلی‌های استاندارد را با آن‌ها به کاربرد و در ضمن هنگام خرید باید میزی را انتخاب کرد که ازلحاظ سبک، جنس و رنگ با سایر بخش‌های دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد. 

بازگشت به محصولات الوند