رنگ‌های سال 2022 برای طراحی یک فضای کاری خاص

رنگ‌های سال 2022 برای طراحی یک فضای کاری خاص
تاریخ:
۲۳ بهمن ۱۴۰۰
رنگ‌ها به روش‌های متمایز از هم در افراد متفاوت احساساتی را برمی‌انگیزانند. در طول آشفتگی ناشی از همه‌گیری کووید-19، برخی به سمت رنگ های آرامش‌بخش خنثی جذب شدند؛ در حالی‌که برخی دیگر خود را در رنگ‌های روشن و نشاط‌آور غوطه‌ور کردند.
اکنون که ما تصور دنیایی پس از همه‌گیری را آغاز کرده‌ایم، رنگ‌هایی که خانه‌ها و محل کار ما را مزین خواهند کرد به‌طور گسترده‌ای متفاوت خواهند بود رنگ های نوظهوری به زندگی ما طراوت می‌بخشند.
هر ساله، شرکت‌ها و متخصصان رنگ، گزینه های خود را  در ارتباط با میزان تیرگی که متناسب با شرایط حال حاضر ما است، معرفی می‌کنند. گزینه‌های آن‌ها برای رنگ سال، اغلب بر اساس گرایش‌های فرهنگ پاپ، مد، فناوری و طراحی در سرتاسر جهان است.
 Breezeway  رنگی است که توسط شرکت Behr برای سال 2022 انتخاب شده است.
کمپانی Behr جدیدترین شرکت رنگی است که انتخاب خود را برای رنگ سال 2022 اعلام کرده است.
رنگ سال 2022 Behr یک سایه سبز خنک و با طراوت به نام Breezeway MQ3-21 است.رنگ سبز- آبی ملایم مایل به نقره‌ای که یادآور شیشه‌های دریایی است که در کنار سواحل شنی و آب‌های شفاف کریستالی خلیجی پنهان شده‌اند Breezeway به دلیل ارتباط با طبیعت، احساس آرامش ایجاد می‌کند، در حالی که روشنایی آشکار آن می‌تواند انرژی و سرزندگی را القا کند.
اریکا وولفل، معاون رنگ و خدمات خلاقانه Behr، Breezeway را رنگی می‌داند که منجر به ایجاد حس امیدبخش تجدید، ترمیم و شفا می‌شود.
 
Breezeway  در ترکیب با تم‌های سفید روشن و مشکی تند،تضادی فوق‌العاده و ظاهری شفاف را ارائه می‌کند که برای یک دفتر کار عالی به نظر می‌رسد. این رنگ شفاف و زیبا همراه با کرم ملایم مایل به قهوه‌ای گرم و رنگ‌های چوب طبیعی، حال و هوای آرامش‌بخشی به خود می‌گیرد که برای مکان‌هایی که هدف آن‌ها ایجاد آرامش در مخاطب است انتخاب مناسبی است. این رنگ که یادآور یک نسیم ملایم ساحلی است به زیبایی با طرح‌های معاصر و الهام‌گرفته از سبک کلاسیک ترکیب می‌شود و می‌تواند فضای کاری منحصر به فردی برای شما خلق کند.
 
PPG از شاخه زیتون رونمایی نمود
PPG  سبزی با تونالیته ملایمی را به نام  Olive Sprig PPG1125-4 را به‌عنوان رنگ سال 2022 انتخاب کرده است. رنگ سبز خاکستری که یادآور گیاه آرام بخش آلوئه‌ورا با برگ‌های مریم گلی مخملی است. این کمپانی نیز به سازگاری ما با روش‌های جدید زندگی پس از همه گیری کرونا توجه داشته و می‌خواهد این رنگ را به‌عنوان نشانه‌ای از رشد مجدد و انعطاف‌پذیری طبیعت به زندگی ما وارد کند. رنگ کمپانی PPG علاوه بر شادابی که در ذات خود دارد، رنگ آشنایی به نظر می‌رسد و می‌تواند جایگزین زنده‌تری باشد برای رنگ‌های خنثی سنتی که طراحان عادت به استفاده از آن‌ها دارند.  
امی دوناتو، مدیر ارشد بازاریابی رنگ درPPG ، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: « طراحان و معماران از پالت‌های خنثی دیروز دور می‌شوند و رنگ‌های جدید را انتخاب می‌کنند. " می‌توانید نامش را یک انقلاب بگذارید، اما ما مطمئناً برای تجدید استفاده  از رنگ‌های خوش‌بینانه این‌جا هستیم تا ما را به دوران جدیدی از طراحی فضای کار و خانه هدایت کند."
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
آلودگی صوتی بهره وری را کاهش می‌دهد
 ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

آلودگی صوتی بهره وری را کاهش می‌دهد

امروزه پیشرفت تکنولوژی  همه ابعاد زندگی  انسان‌ها را تحت تاثیر قرار داده است و محیط های کاری نیز از  این امر مستثنی نیستند بنابراین کارفرمایان پیوسته به دنبال روش ‎هایی هستند تا بتوانند بهره وری کارکنان خود را بالا ببرند اما گاهی از یک موضوع مهم غافل می شوند و آن هم آلودگی صوتی است ...  ادامه مطلب 
کار با لپ‌تاپ در خانه به شیوه ارگونومیک
 ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

کار با لپ‌تاپ در خانه به شیوه ارگونومیک

گسترش پاندومی کرونا منجر به دورکاری قشر عظیمی از افراد جوامع مختلف و به دنبال آن استفاده از لپ‌تاپ شخصی برای انجام کار شده است که منجر به ملاحظات بیشتری نسبت به نحوه استفاده درست از لپ تاپ  شده است. اما استفاده از لپ‌تاپ به شیوه ارگونومیک به چه معنا است؟  ارگونومی لپ‌تاپ به ...  ادامه مطلب 
میز کار داغ - بخش دوم
 ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

میز کار داغ - بخش دوم

چگونه Hot Desking شرکت شما را نابود می‌کند! در بخش نخست مقاله میز داغ فلسفه به وجود آمدن این اصطلاح را بیان کردیم. همانطور که گفته شد ریشه این عبارت به ملوانانی بر‌می‌گردد که در شیفت های مختلف کاری برای استراحت از تخت‌های مشترک استفاده می‌کردند و تخت ها فرصتی برای از دست دادن گرمای خود ...  ادامه مطلب 
میز کار داغ
 ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

میز کار داغ

 میز داغ، روندی جدید در برگشت به دفاتر اداری با گسترش پاندومی کرونا، کار کردن افراد از خانه روند جدیدی را در بازگشت به دفاتر اداری به وجود آورده است، این رویه ترکیبی، در حال حاضر به یک شرط ثابت در سازمان ها تبدیل شده است که کارمندان باید میز محیط کاری خود را از طریق اپلیکیشن برای روزهایی که میخواهند در دفتر کار کنند، ...  ادامه مطلب