صندلی مدیریتی آرتمن مدل BGM

اگر به دنبال یک صندلی کارآمد و راحت در استفاده ی طولانی مدت، برای دفتر کار خود میگردید صندلی های BG FAMILY پیشنهاد خوبی برای شما می باشد، این خانواده دارای صندلی مدیریتی، صندلی کارشناسی و صندلی کنفرانسی است که در کنار یکدیگر زیبایی خاصی به محیط اداری شما میدهد.
صندلی مدیریتی این خانواده با نام BGM، دارای دسته های کروم است، که باعث می شود این نوع دسته مقاوم در برابر زنگ زدگی و فرسایش باشد همچنین بر روی این دسته از پوشش انتگرال استفاده شده است که از تماس مستقیم دست با فلز کروم جلوگیری میکند و با نرمی که این نوع فوم داراست در برخورد با میز کار، آسیبی وارد نمی کند.
پنج پر این صندلی اداری از جنس کروم بوده که همانطور که ذکر شد مقاوم در برابر زنگ زدگی و فرسایش است و باعث طول عمر صندلی میگردد و دارای چرخ از جنس PU می باشد که این جنس از شکستگی زود هنگام چرخ جلوگیری میکند و باعث جا به جایی روان تر صندلی در هنگام حرکت دادن می شود.
این صندلی مدیریتی دارای جک کورس ۱۰ سانتی متری است که امکان تنظیم ارتفاع را برای کاربر مهیا میکند و باعث سهولت در هنگام استفاده با میزهای اداری مختلف با ارتفاع متفاوت می شود.
صندلی BGM با دو مکانیزم سینکرون یا قفل چهار حالته و کلاچی ارائه میشود.
مکانیزم سینکرون در چهار حالت استاندارد قفل میشود. حالت اول، حالت عمود است که هنگام استفاده در پشت میز ادارای و کار با کامپیوتر کاربرد دارد، حالت دوم و سوم زاویه مورد نظر مصرف کننده و حالت چهارم برای استراحت کاربر هنگام خستگی کاربرد دارد.
در مکانیزم کلاچی پشتی نشیمن در حالتی که کاربر احساس راحتی کند، قفل میشود.
فوم به کار رفته در این صندلی اداری، فوم سرد بود که باعث نشست دیرهنگام نشیمن در طولانی مدت  میشود.
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.